Najczęściej zadawane pytania

1.    Czy obrazy są malowane ręcznie?

Tak. Wszystkie obrazy zarówno na płótnie jak i na płycie MDF są malowanie przezemnie. Obrazy malowane są na płótnie malarskim przy użyciu farb akrylowych.   

                                            

2.     Czy mogę zamówić inny rozmiar obrazu?

Oferujemy obrazy w różnych rozmiarach.  Jeżeli podoba się Ci np. "BONSAI 1" który oryginalny  wymiar ma 120x70cm to bez problemu można go zmienić na mniejszy np. 90 x60 lub większy np. 150x80 aby pasowa na ścianie.

 

3.     Nie znalazłem obrazu, którego szukam.

Nie szkodzi. Prześlij nam informację o obrazie i zdjęcie, a my poinformujemy Cię czy możemy go dla Ciebie namalować. Niestety nie możemy kopiować obrazów objętych prawami autorskimi. Wszelkie zapytania prosimy kierować na email biuro@aleobrazy.eu

 

4.    Czy dostanę rabat?

 

Tak, ale musisz zamówić przynajmniej 2 obrazy.

 

5.    Czy mogę zwrócić obraz?

 

Każdemu klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty zakupu. W tym przypadku jako datę zakupu traktuje się datę odbioru towaru w przypadku odbioru osobistego lub datę nadania przesyłki w przypadku wysyłki pocztą lub kurierem. Towar nie może zostać zwrócony uszkodzony lub zabrudzony. Klient ma prawo do wymiany obrazu lub zwrotu zapłaconej kwoty w ciągu 7 dni po otrzymaniu zwrotu.  

6.    Jakie są koszty transportu?

Koszty i opcje transportu znajdziesz pod tym linkiem. Wysyłamy obrazy zarówno KURIEREM jak i POCZTĄ POLSKĄ. W Żerkowie można odebrać osobiście.

7.    Na czym malowane są obrazy?

Obrazy maluję na PŁÓTNIE BAWEŁNIANYM jak i na płycie MDF o grubości 6mm.