Najczęściej zadawane pytania

1.    Czy obrazy są malowane ręcznie?

Tak. Wszystkie obrazy zarówno na płótnie jak i na płycie MDF są malowanie przezemnie. Obrazy malowane są na płótnie malarskim przy użyciu farb akrylowych.    

2.     Czy mogę zamówić inny rozmiar obrazu?

Oferujemy obrazy w różnych rozmiarach.  Jeżeli podoba się Ci np. „BONSAI 1” który oryginalny  wymiar ma 120x70cm to bez problemu można go zmienić na mniejszy np. 90 x60 lub większy np. 150×80 aby pasowa na ścianie. 

3.     Nie znalazłem obrazu, którego szukam.

Nie szkodzi. Prześlij nam informację o obrazie i zdjęcie, a my poinformujemy Cię czy możemy go dla Ciebie namalować. Niestety nie możemy kopiować obrazów objętych prawami autorskimi. Wszelkie zapytania prosimy kierować na email biuro@aleobrazy.eu

4.    Czy dostanę rabat?

Tak, ale musisz zamówić przynajmniej 2 obrazy.

5.    Czy mogę zwrócić obraz?

Każdemu klientowi przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia paczki.. Towar nie może zostać zwrócony uszkodzony lub zabrudzony. Klient ma prawo do wymiany obrazu lub zwrotu zapłaconej kwoty w ciągu 7 dni po otrzymaniu zwrotu. W przypadku zamówień indywidualnych nie ma możliwości zwrotu.

6.    Jakie są koszty transportu?

Koszty i opcje transportu znajdziesz pod tym linkiem. Wysyłamy obrazy zarówno KURIEREM jak i POCZTĄ POLSKĄ. W Żerkowie można odebrać osobiście.

7.    Na czym malowane są obrazy?

Obrazy maluję na PŁÓTNIE BAWEŁNIANYM jak i na płycie MDF o grubości 6mm.